مهدی احمدوند 29 بهمن 1370 در شهر کرج متولد و بزرگ شده همین شهر می باشد و اصالتا همدانی است.

با استعداد در موسیقی به طوری که شروع به کار موسیقی او از 14 سالگی و با ویولن بوده. اولین کاری که او ساخت اهنگ 'خیلی دوست دارم یه روز' بوده که شعر و اهنگ سازی و تنظیم  کار توسط خودشون انجام شد.

اولین کاری که برای شخص دیگری تنظیم کرد اهنگ ' تاوان ' برای سامان جلیلی بود.

و نظرش  در مورد سامان :

سامان پسر خوب و با استعدادی هست بعضی ها میگن که تنظیم من باعث پیشرفت سامان جلیلی شده اما من همیشه گفتم سامان با هر کسی دیگه ای کار میکرد بازم پیشرفت میکرد چون توانایی بالایی داره و من فقط یک تنظیم معمولی انجام دادم.

خواننده مورد علاقه او استاد شادمهر عقیلی هست

تعداد اهنگهای مهدی احمدوند تا به امروز 15 اهنگ بوده که تمامی شعر و اهنگ و تنظیم با خود مهدی بوده به غیر از اهنگ ' یه بهونه ' که شعرش برای یکی از دوستانشون بوده. تنظیم اهنگ ها تو استدیو خونگیش  انجام میگیره و شخصا دوست داره یک خواننده خوبی باشه تا اهنگ ساز و تنظیم کننده خوب چون اعتقاد داره  آهنگ سازی و تنظیم وقت و انرژی زیادی ازش میگیره. خیلی دوست داره که به صورت مجاز کار کنه و خیلی دنبال مجوز بوده اما تا به امروز نتیجه ای نداشته است.

منبع

معرفی انواع توری ضد زنگ

خرید و فروش پرفکت مانی ارزان

راه های مهاجرت تحصیلی

اهنگ ,تنظیم ,بوده ,سامان ,مهدی ,کار ,و تنظیم ,مهدی احمدوند ,خیلی دوست ,دوست داره ,کاری که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

˙·˙•☁☂مفرد مذکر غائب(عج) ☂☁•˙·˙ ماله موتوری بتن - Power Trowel کتابخانه عمومی شیخ عاملی شال هیچ‌کجا علم پزشکی و سلامت به زبان ساده مریم راهنمایی برای ارزهای دیجیتال X-Games خرید حوله زعفران گیاهی معجزه آسا